Strona główna

Aktualności


Rok 2021/22 Rok 2020/21 Rok 2019/20 Rok 2018/19 Rok 2017/18 Rok 2016/17 Rok 2015/16 Rok 2014/15 Rok 2013/14 Rok 2012/13 Rok 2011/12 Rok 2010/11 Rok 2009/10 Rok 2008/9 Rok 2007/8
Rok 2006/7
Rok 2005/6
Rok 2004/5
Rok 2003/4


31 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY
Studniówka Anno Domini 2023
Dzień Patrona 2022
XXIV Konkurs Recytatorski „Mickiewiczowi Potomni”
Jubileusz 60–lecia Zespołu Szkół im Adama Mickiewicza w Objezierzu
Połowinki klas: IVc i IVd technikum
Olimpiada „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”
Konkurs – „Znam zasady bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym”
Uroczysty apel w wigilię Święta Niepodległości
Bezpieczeństwo jest najważniejsze
Uroczysty apel po otrzymaniu prestiżowego wyróżnienia
Zaszczytne wyróżnienie dla naszej Szkoły
Zaprzysiężenie uczniów klasy pierwszej o profilu policyjnym AD – 2022
Dzień Edukacji Narodowej 2022
„Smaki tradycji – razem za stołem i w kuchni” – podsumowanie projektu
Kolejny wspólny projekt solidnym ugruntowaniem współpracy partnerskich szkół
Pojedynek kuchni polskiej i gruzińskiej w hotelu Mercure Poznań Centrum
Erasmus+ w Zespole Szkół im. Adama Mickiewicza w Objezierzu
Apel z 30 września - początek programu Erasmus+ i Dzień Chłopca
Ogólnopolska akcja „Głośnego Czytania”
„Smaki tradycji - razem za stołem i w kuchni” - projekt Erasmus+
NARODOWE CZYTANIE 2022
Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2022/23
Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2022/23
Lista osób przyjętych do klas pierwszych w roku szkolnym 2022/23
Lista kandydatów zakwalifikowanych do klas pierwszych

31 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

29 stycznia odbył się 31 finał WOŚP. Uczniowie Zespołu Szkół im. Adama Mickiewicza w Objezierzu jak zwykle przyłączyli się do tej wielkiej, społecznej akcji. Od 9-12 wolontariuszki Nicola Wojtkowiak, Daria Skorwider, Oliwia Pilarska, Gabrysia Bączkowska, Wiktoria Gajer, Wiktoria Bednarz, Zuzanna Król, Julia Sajna, Anna Morka oraz Oliwia Pietz kwestowały w okolicznych miejscowościach, a w południe w szkolnej stołówce pod okiem komisji: Pana Dyrektora Romana Ostrowskiego oraz Agnieszki Frąckowiak policzyły zebrane do puszek pieniądze. Zebrana kwota to 1731zl! Ale to nie koniec bowiem po południu na hali SP4 nasza szkoła miała swoje stoisko, na którym sprzedawaliśmy upieczone przez uczniów naszej szkoły ciasteczka oraz smażone na gorąco placuszki z nutellą. W godzinach popołudniowych zaangażowali się kolejni uczniowie Julia Szalczyńska, Julia Nowosielska, Iza Miszczak, Zuzia Pacholska, Anastazja Pilarska, Maria Pazera oraz Oliwier Dąbkiewicz. Stoisko Zespołu Szkół W Objezierzu cieszyło się jak zresztą co roku, dużym zainteresowaniem. Ciasteczka i placuszki rozchodziły się jak świeże bułeczki.Z trzech puszek zostały już rozliczone dwie – kwota wyniosła 1300zł. Czekamy jeszcze na kwotę z trzeciej puszki.
Dziękuję wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy zaangażowali się w tę piękną akcję.

Agnieszka Frąckowiak


( POWRÓT )

Studniówka Anno Domini 2023

( POWRÓT )

Dzień Patrona 2022( POWRÓT )

XXIV Konkurs Recytatorski „Mickiewiczowi Potomni”

Długoletnią tradycją naszej szkoły jest organizacja konkursu recytatorskiego dla uczniów szkół podstawowych. XXIV Konkurs „Mickiewiczowi Potomni” odbył się 15.12.2022 r. w Domu Kultury w Objezierzu.

W komisji zasiadły:
- Pani Agnieszka Balcerowiak
- Pani Elżbieta Dembińska
- Pani Ewa Jankowiak
- Pani Alicja Nakoneczna.

Wśród uczniów klas IV-VI przyznano:
- I miejsce: Mikołaj Nowak (SP w Ryczywole)
- II miejsce: Zuzanna Wilk (SP nr 3 w Obornikach)
- III miejsce: Marcel Galiński (SP w Ryczywole)
- Wyróżnienie: Agata Chęcińska (SP nr 3 w Obornikach)

Natomiast wśród uczniów klas VII-VIII:
- I miejsce: Albina Tymoshenko (SP nr 4 w Obornikach)
- II miejsce: Kacper Matuszewski (SP w Objezierzu)
- III miejsce: Łucja Garstecka (SP nr 2 w Obornikach)
- Wyróżnienie: Kacper Graczyk (SP w Ryczywole)

Nagrodę Publiczności zdobyta została przez Zuzannę Wilk (SP nr 3 w Obornikach) i Maję Gruszewską (SP nr 3 w Obornikach).

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w przyszłorocznej XXV edycji konkursu.( POWRÓT )

Jubileusz 60–lecia Zespołu Szkół im Adama Mickiewicza w Objezierzu

 Informacje Komitetu Organizacyjnego  (do pobrania)

( POWRÓT )

Połowinki klas: IVc i IVd technikum

( POWRÓT )

Olimpiada „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”

W piątek 21 października na terenie warsztatów Zespołu Szkół im. Adama Mickiewicza w Objezierzu miało miejsce ważne przedsięwzięcie z punktu widzenia bezpieczeństwa pracy rolnika.

Nasza Szkoła po raz kolejny. przystąpiła do projektu Lekcje z ZUS-em, czego uwieńczeniem był udział w etapie szkolnym Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”22 listopada br.
3. uczniów z klasy IV Technik rolnik, 2.uczniów z kl. IV Technik hotelarstwa i 1 uczeń z kl. IV Technik żywienia i usług gastronomicznych rozwiązywało test składający się z 20 pytań z zakresu bloków tematycznych:

1.Świadomy zawsze ubezpieczony
2.Co Ci się należy, kiedy płacisz składki
3.Renty i emerytury
4.E-ZUS, czyli firma pod ręką

Trzech uczniów przekroczyło wymagany próg (11 pkt/20 pkt) i kwalifikuje się jako zespół do etapu wojewódzkiego olimpiady, tj.
1.Klaudia Horna TH-15 pkt
2.Wojciech Pałka TR-14 pkt
3.Katarzyna Szmidt TH-11 pkt

Mamy nadzieję, że znajdziemy się wśród 20 drużyn, które przystąpią się do etapu wojewódzkiego.

Trzymajcie za Nas kciuki!!!

Maria Górna, Agnieszka Florczak, Agnieszka Góżna


( POWRÓT )

Konkurs – „Znam zasady bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym”

17.11.2022 odbył się kolejny 3 – etapowy konkurs bhp pod hasłem – „Znam zasady bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym”. Uczestniczyło w nim ok. 50 uczniów technikum rolniczego i szkoły branżowej – mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych.
Wstępnego szkolenia z zakresu bhp i wprowadzenia w przebieg konkursu dokonali organizatorzy i przedstawiciele Państwowej Inspekcji Pracy - Waldemar Biber i Rafał Kochański oraz Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego – Bartosz Nyckowski.

I etap teoretyczny – test 40 pytań, maks. czas 40 minut.
II etap praktyczny – rozpoznanie (celowo wprowadzonych) usterek w agregacie - ciągnik z siewnikiem rzędowym, dyskwalifikującym go pod względem bhp i przepisów ruchu drogowego do eksploatacji w polu i po drogach publicznych.
III etap – finał szkolny rozegrany wśród pięciu uczniów, którzy uzyskali najlepsze wyniki z testu i zadania praktycznego. W finale szkolnym uczniowie udzielali odpowiedzi przed w.wym. komisją na trzy wylosowane przez siebie pytania.

Omawiane zagadnienia dotyczyły między innymi:
- bezpiecznej obsługi sprzętu rolniczego i elektrycznego
- zasad bezpieczeństwa w zakresie chemizacji rolnictwa
- bezpiecznej obsługi zwierząt i chorób odzwierzęcych
- zasady pracy na wysokościach i innych

Laureatami tegorocznej edycji konkursu bhp zostali:
I. Maksymilian Musiał IV TR
II. Maciej Zając III TR
III. Franciszek Musiał I Szkoła Branżowa
IV. Daniel Kita II TR
V. Mateusz Łabuziński IV TR


Państwowa Inspekcja Pracy oraz Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Poznaniu obdarowała wszystkich uczestników konkursu (ok. 50 uczniów) kalendarzem, długopisem i pendrivem, natomiast laureaci wg kolejno uzyskanych miejsc wybierali dla siebie nagrody rzeczowe przydatne w gospodarstwie rolnym.

Jan Napierała
Szkolny koordynator
olimpiad i konkursów zawodowych


( POWRÓT )

Uroczysty apel w wigilię Święta Niepodległości

W czwartek 10 listopada w przeddzień Święta Narodowego, uczniowie naszej szkoły uczcili kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.
W latach 1919-1936 rocznicę odzyskania niepodległości świętowano w Warszawie jako uroczystość o charakterze wojskowym. Organizowano ją zazwyczaj w pierwszą niedzielę po 11 listopada z uwagi na brak sprzyjających okoliczności ze względu na toczące się jeszcze wojny o granice. Pierwszy uroczysty raz upamiętniono to wydarzenie 14 listopada 1920 roku. Józef Piłsudski został uhonorowany jako Zwycięski Wódz Naczelny w wojnie polsko-bolszewickiej. Otrzymał wtedy buławę marszałkowską.
Dla upamiętnienia tej daty, nasi uczniowie przygotowali występ, którego prowadzącymi byli Mikołaj Proch i Wiktoria Grzywacz. Nie zabrakło także recytacji patriotycznych wierszy w wykonaniu Wiktorii Gajer, Elizy Zielińskiej, Darii Olech, Oskara Ciuryska, Sebastiana Polcyna i Angeliki Pietz. Dla urozmaicenia i oddania szacunku wszystkim poległym w tym wydarzeniu, uczniowie w rytm patriotycznej muzyki ustawili na scenie znicze (Gabriela Bączkowska, Damian Pałka, Dominik Masiera, Alan Kubiak i Wiktoria Snopek), co nadało niepowtarzalny klimat.

Podczas tej patriotycznej uroczystości dyrektor szkoły wręczył również dokumenty potwierdzające przyznanie przez Prezesa Rady Ministrów stypendium za najwyższe wyniki w nauce osiągnięte w roku szkolnym 2021/2022.

Tegorocznymi stypendystkami są:

Julia Lipińska z klasy IV B czteroletniego Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych oraz
Julia Sajna z klasy IV D pięcioletniego Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych.

G R A T U L U J E M Y !!

Karolina Warchoł
( POWRÓT )

Bezpieczeństwo jest najważniejsze

W piątek 21 października na terenie warsztatów Zespołu Szkół im. Adama Mickiewicza w Objezierzu miało miejsce ważne przedsięwzięcie z punktu widzenia bezpieczeństwa pracy rolnika.

W ramach współpracy z Wielkopolską Izbą Rolniczą przy współudziale Państwowej Inspekcji Pracy oraz Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” , przeprowadzona została akcja wymiany uszkodzonych osłon wałów przegubowo – teleskopowych. Wymianę prowadzili specjaliści z firmy SIPMA S.A. – polskiego producenta maszyn rolniczych z Lublina. W zdarzeniu uczestniczyli zarówno rolnicy z powiatu obornickiego jak i uczniowie Technikum Rolniczego oraz Branżowej Szkoły I Stopnia uczących się w zawodzie mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych. Akcja miała wymiar zarówno praktyczny jak i edukacyjny. Była to doskonała forma prewencji wypadkowej. Być może udało się w ten sposób zapobiec wielu wypadkom i nieszczęść.

Roman Ostrowski
Dyrektor Zespołu Szkół
( POWRÓT )

Uroczysty apel po otrzymaniu prestiżowego wyróżnienia

Niemożliwe stało się możliwe – krótki film z podziękowaniami dla twórców sukcesu.

( POWRÓT )

Zaszczytne wyróżnienie dla naszej Szkoły

W piątek 21 października 2022r. w Sali Ziemi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się Gala wręczenia nagród i wyróżnień w konkursach o tytuły „Wielkopolska Szkoła Roku” oraz „Wielkopolski Nauczyciel Roku”.
Wśród 158 szkół, które złożyły wnioski, zostało wyróżnionych 8 szkół a 5 szkół otrzymało tytuł Laureata.
Nasza szkoła znalazła się w wśród wyróżnionych.
Kapituła konkursowa brała pod uwagę innowacyjność , wysoką jakość nauczania, współpracę ze środowiskiem lokalnym jak również kształtowanie wśród uczniów postaw patriotycznych i obywatelskich.
Dziękujemy za to niesamowite wyróżnienie.
Dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do naszego sukcesu: nauczycielom i pracownikom szkoły, uczniom i absolwentom, rodzicom i wszystkim, którzy współpracują z naszą szkołą.

Roman Ostrowski
Dyrektor Zespołu Szkół


Galeria zdjęć z uroczystej Gali wręczenia nagród w konkursie


( POWRÓT )

Zaprzysiężenie uczniów klasy pierwszej o profilu policyjnym AD – 2022Film z zaprzysiężenia kadetów klasy pierwszejFilm z defilady kadetów klasy pierwszej

( POWRÓT )

Smaki tradycji – razem za stołem i w kuchni” – podsumowanie projektu

Jednym z istotnych zadań w realizowanych projektach Programu ERASMUS+ jest ich promocja i upowszechnianie w środowisku lokalnym. Z takim też zamiarem zorganizowany został w objezierskim Domu Kultury w dniu 5.10.2022r. wyjątkowy pokaz staropolskiego i starogruzińskiego kunsztu kulinarnego. Zaproszenie na spotkanie przyjęły władze samorządowe: Zofia Kotecka – Starosta Obornicki, Waldemar Cyranek – Wicestarosta, Piotr Woszczyk – -Z-ca Burmistrza Obornik a także Pani Marzena Adamczyk – Pelcer -Wizytator reprezentująca Wielkopolskiego Kuratora Oświaty, oborniccy przedsiębiorcy tworzący grono przyjaciół naszej szkoły, Pani Maria Przybylska – menager z hotelu Mercure Poznań Centrum, Pan Waldemar Kryjewski – współtwórca projektu oraz Pani Beata Nowak z Biura Pozyskiwania Funduszy Europejskich w Urzędzie Miejskim w Obornikach.
W czasie uroczystości podsumowano realizację założonych celów , zaprezentowano gościom szkoły partnerskie a w części artystycznej wystąpiły szkolne zespoły, prezentując polski i gruziński taniec narodowy. Na zakończenie wszystkim uczestnikom projektu wręczony zostały certyfikaty uczestnictwa
W części degustacyjnej nie zabrakło tradycyjnych smakowitych dań kuchni polskiej i gruzińskiej, które przygotowywali od samego rana uczniowie z partnerskich szkół uczących się w zawodach gastronomicznych.

Roman Ostrowski
Dyrektor Zespołu Szkół


( POWRÓT )

Kolejny wspólny projekt solidnym ugruntowaniem współpracy partnerskich szkół

Realizacja drugiego już projektu w ramach Programu Erasmus+ z Community College z Kobuleti nie byłaby możliwa gdyby nie porozumienie podpisane w 2016 r. przez ówczesnego dyrektora gruzińskiej szkoły Davida Mtchedlishvili.
Założenia zawarte w umowie partnerskiej były urzeczywistniane przez następne lata w postaci projektów Erasmus+, których inicjatorem i liderem w obu przypadkach był Zespół Szkół im. Adama Mickiewicza w Objezierzu.
Drugi projekt pn. „Smaki tradycji – razem za stołem i w kuchni” kończy się wielkim sukcesem wymiany doświadczeń gastronomicznych, prezentacją narodowych tańców oraz wspaniałą integracją młodzieży zaprzyjaźnionych szkół. W czwartek 6 października pożegnaliśmy na lotnisku Ławica grupę projektową z Kobuleti przebywającą 8 dni w Objezierzu

Roman Ostrowski
Dyrektor Zespołu Szkół


( POWRÓT )

Pojedynek kuchni polskiej i gruzińskiej w hotelu Mercure Poznań Centrum

Pojedynek kuchni polskiej i gruzińskiej w hotelu Mercure Poznań Centrum w ramach realizacji projektu ERASMUS+ i długoletniej współpracy naszej szkoły z hotelem Mercure

Roman Ostrowski
Dyrektor Zespołu Szkół


Galeria zdjęć z pojedynku


( POWRÓT )

Erasmus+ w Zespole Szkół im. Adama Mickiewicza w Objezierzu

W dniach 29.09 do 06.10.2022 realizowany jest w Zespole Szkół im. Adama Mickiewicza w Objezierzu w ramach Programu Erasmus+ projekt pn. „Smaki tradycji – razem za stołem i w kuchni”. Partnerem projektu jest szkoła zawodowa Community College z Kobuleti w Gruzji.
W czasie ośmiu projektowych dni młodzież zgłębia, głównie w formie warsztatów gastronomicznych tajniki tradycyjnej kuchni polskiej i gruzińskiej. W programie nie brakuje atrakcji turystycznych i zajęć sportowych. Wartością dodaną dla jednej i drugiej strony są konwersacje w języku angielskim oraz wspaniała międzynarodowa integracja.
Punktem kulminacyjnym projektu będzie we wtorek 4 października „Bitwa na smaki” z live cookingiem w Mercure Hotel Poznań oraz dzień później wieczór gruzińsko – polski w objezierskim Domu Kultury, połączony z degustacją tradycyjnych potraw kuchni polskiej i gruzińskiej. Nie zabraknie tego wieczoru również gruzińskiego i polskiego tańca.
Wszystkie działania projektowe możliwe są dzięki środkom finansowym w wysokości ponad 17 tys. Euro z funduszy europejskich. Złożony przez szkołę ponad dwa lata temu wniosek, którego współautorem jest Pan Waldemar Kryjewski, otrzymał wysoką oceną Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji w Warszawie.

Roman Ostrowski
Dyrektor Zespołu Szkół
( POWRÓT )

Apel z 30 września - początek programu Erasmus+ i Dzień Chłopca

W dniu 30 września w Zespole Szkół im. Adama Mickiewicza odbył się dzień pełen wrażeń i miłych niespodzianek. Z okazji Dnia Chłopaka, w naszej szkole zostały zorganizowane wybory MISTERA!, przygotowane przez Samorząd Uczniowski w formie głosowania. Do konkursu przystąpili uczniowie, jak również nauczyciele. Wśród uczniów zostali wytypowani: Adam Tulecki, Piotr Westphal, Aleksander Kubat,Franciszek Musiał oraz Borys Jabczyński. Natomiast spośród nauczycieli: Jarosław Piłat, Grzegorz Cieślak, Przemysław Bednarek i Adam Maliński. Jak wszyscy wiemy, uroda to rzecz względna, a o gustach się nie dyskutuje, jednak największe wrażenie na płci pięknej zrobił i zaszczytny tytuł Mistera 2022 zdobył uczeń Adam Tulecki z klasy IV A, natomiast wśród nauczycieli w równej liczbie głosów wyłoniono dwóch zwycięzców, tytuł Mistera 2022 otrzymali Grzegorz Cieślak oraz Przemysław Bednarek. Zarówno zwycięzcom, jak i wszystkim uczestnikom dzisiejszej zabawy gratulujemy. Tak naprawdę wszyscy dziś wygraliście, pokazując, że poczucie humoru, luz i dobra zabawa nie są nam obce.

Karolina Warchoł


( POWRÓT )

Ogólnopolska akcja „Głośnego Czytania”

Koniec września od lat kojarzy się z ogólnopolską akcją „Głośnego Czytania”. W czwartek 29 uczennice klasy II Technikum udały się do Oddziału Szkolno- Przedszkolnego w Objezierzu, by poczytać „Akademię Pana Kleksa” przedszkolakom i uczniom klas początkowych. Dziewczyny starały się przybliżyć świat przedstawiony lektury poprzez odpowiedni strój. Na koniec, w dowód uznania dla grzeczności oraz skupienia małych słuchaczy, poczęstowały ich słodyczami i podarowały jedno z wydań lektury do biblioteki.

Dziękuję Dyrekcji i Nauczycielom z Oddziału Szkolno- Przedszkolnego za umożliwienie przeprowadzenia akcji a Uczennicom za zaangażowanie

Elżbieta Dembińska


( POWRÓT )

Smaki tradycji - razem za stołem i w kuchni” - projekt ERASMUS+W tym roku, Nasza Szkoła, po raz kolejny bierze udział w projekcie ERASMUS+ pod nazwą „Smaki tradycji - razem za stołem i w kuchni”, który będzie trwał od 29.09.2022 do 06.10.2022. Wspólnie z zaprzyjaźnioną gruzińską szkołą zawodową „Akhali Talga”" z Kobuleti, będziemy realizować program, który pomoże nam się zintegrować, poznać kulturę, tradycje, obyczaje i kuchnię zagranicznych przyjaciół. W ramach projektu uczniowie obydwu szkół będą uczestniczyć w różnego rodzaju warsztatach gastronomicznych oraz bitwach kulinarnych, piknikach integrujących, wycieczkach tematycznych, branżowych i rekreacyjnych mających na celu przedstawić nasz region. W planie projektu jest również spotkanie z burmistrzem Obornik - Tomaszem Szramą.

PROJEKT CZAS ZACZĄĆ!

Ewa Rewers


( POWRÓT )

NARODOWE CZYTANIE 2022

5 września 2022 roku, po dwóch latach przerwy, wróciliśmy do godnej kultywowania tradycji „Narodowego Czytania”. W „Roku Romantyzmu”, jak w całej Polsce, czytaliśmy ballady Adama Mickiewicza.
Spotkanie zorganizowaliśmy, we współpracy z obornicką filią Wojewódzkiej Biblioteki Pedagogicznej oraz Biblioteką Publiczną w Obornikach, w pięknych wnętrzach Domu Kultury w Objezierzu. W balladowy nastrój wprowadziła zebranych Julita Kamyszek, prezentując przygotowany specjalnie na tę okazję układ taneczny.
Dziękuję Kierownictwu obu bibliotek za współpracę, a Młodzieży za pomoc w organizacji, prezentację ballady i udział w tej niecodziennej lekcji języka polskiego

Elżbieta Dembińska
Galeria zdjęć z Narodowego czytania 2022


( POWRÓT )

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2022/23

1 września 2022 r. o godzinie 9.00 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 w Zespole Szkół im. Adama Mickiewicza w Objezierzu. Zgodnie z tradycją uczniowie i nauczyciele zebrali się przed budynkiem pałacu. Inaugurację swoją obecnością uświetnili goście: Wiceprezes Wielkopolskiej Izby Rolniczej – Pan Zbigniew Stajkowski, Zastępca Przewodniczącego Rady Powiatowej Wielkopolskiej Izby Rolniczej – Pan Łukasz Krzyśko, Kierownik Biura Powiatowego WIR – Pan Paweł Bydałek, Dyrektor Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego – Pan dr inż. Mariusz Kubiak, Komendant Komendy Powiatowej Policji w Obornikach – Pan insp. Wojciech Spychała oraz Proboszcz Parafii Objezierskiej – ks. Tomasz Tomczak.
Pan Dyrektor Roman Ostrowski powitał wszystkich zgromadzonych i życzył, aby nowy rok szkolny był pełen sukcesów edukacyjnych i zawodowych dla całej społeczności Zespołu Szkół.
Po uroczystości uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami w salach lekcyjnych.

Marta Włoch


Galeria zdjęć z inauguracji roku szkolnego 2022/2023


( POWRÓT )

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2022/23( POWRÓT )

Lista osób przyjętych do klas pierwszych w roku szkolnym 2022/23

  Listy kandydatów   (do pobrania)

( POWRÓT )